Mistři výrobní směny

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
IT - správa systémů hardware,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Řízení pracovníků na směně, zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů, zlepšování procesů výroby, zodpovědnost za dodržování postupů ve výrobě, reportování, zaučení nových podřízených, organizace pracovišť a směn.

Požadujeme:
Ukončené SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru, 2 roky praxi v automobilovém nebo strojírenském průmyslu na obdobné pozici, schopnost vést a rozvíjet lidi, plánovat a organizovat, práci ve směnném provozu, komunikativnost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BENEŠ a LÁT a.s.

Adresa:
Tovární 463 ,28914