IT technik - připojování koncových zákazníků k internetu

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Oertl David, tel.: 778 735 478, e-mail: oertl@ccinternet.cz
Náplň práce:
připojování koncových zákazníků
montáž a konfigurace siťových prvků
montáž a konfigurace bezdrátových telekomunikačních spojů
práce v terénu a komunikace s klientem
lokalizování průblémů a jejich odstraňování
Požadujeme:
schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, a slušné vystupování
znalost práce s PC a znalost počítačových sítí
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
plat po zaškolení 35 000 Kč
odborné zaškolení
dlouhodobou spolupráci a možnost profesního růstu
firemní telefon a notebook i k soukromému využívání
firemní připojení k internetu a IPTV pro Vás doma
možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení
firemní vozidlo s možností využití pro soukromé účely

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: CC INTERNET s.r.o.

Adresa:
Sokolovská 39 ,36005
Kontakt:
778 735 478
Kontaktní osoba:
David Oertl

Reagovat na nabídku IT technik - připojování koncových zákazníků k internetu