Investiční specialista/ka

Obor:
Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

Dušková Petra, tel.: 770 117 990, e-mail: petra.duskova@bcas.cz

Chtěl/a byste být součástí světa investic? Máme pro vás výbornou příležitost! Právě hledáme nové tváře do našeho mladého dynamického týmu ve firmě Broker Consulting.
Můžeme vám zaručit férové odměňování, možnost osobního rozvoje a seberealizace.

Požadujeme:
zdravě ambiciózní přístup
vstřícnost a čestné jednání s klienty
chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem
obchodního ducha a zájem o svět investic
pozitivní myšlení
čistý rejstřík
maturitu

Nabízíme:
možnost pracovat v rostoucí firmě se skvělou pověstí na trhu
podporu ochotných a zkušených kolegů
flexibilní pracovní dobu
propracované školení v oblasti realit
kvalitní zázemí

Máte zájem nebo byste se rádi dozvěděli ještě více informací? Neváhejte a ozvěte se. Rádi se s vámi potkáme u dobré kávy a probereme možnosti spolupráce.
Těšíme se.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Lukáš Pátek

Adresa:
Mukařovského 2590 ,15500