Senior automation tester

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

KONTAKT : Iva Schubertová, HR, e-mail: iva.schubertova@renomia.cz

Předchozí zkušenost s: agile (SAFe), QA (zkušenost s testováním alespoň 10 let), s nastavováním a údržbou pipeline, s vedením a mentorováním týmu, s tréninkem a zaškolováním nových uživatelů. Ovládá práci s nástroji: Postman, Newman, Playwright, Gherkin, Cucumber.

Náplň práce: úprava a údržba testovacího frameworku, tvorba nových testů v nástrojích viz výše, monitoring testů na denní bázi, nastavování quality gates v pipeline, úzká spolupráce s vývojáři, zaškolování a mentoring týmu.

Požadujeme výbornou znalost anglického jazyka v mluvené i psané formě, znalost ruského jazyka je výhodou.

Zaměstnanecké výhody :
5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 130,- Kč, systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: RENOMIA, a. s.

Informace:

Adresa:
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů