Investiční specialista / specialistka

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Ekonomika a finance

Popis pracovní pozice:

1. kontakt telefonicky, písemně. Tel.: 731 269 947, e-mail: sabrina.hrancova@bcas.cz

Pro lokalitu Ostrava rozšiřuji svůj pracovní tým o finanční specialisty/ky.

Co nabízím?
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zázemí jedné z nejdynamičtějších finančně-realitních společností
- Možnost kariérního růstu a propracovaný vzdělávací systém

Co vyžaduji?
- Minimálně SŠ vzdělávání s maturitou, trestní bezúhonnost
- Komunikativnost, spolehlivost
- Znalost práce na PC
- Pozitivní přístup, cílevědomost a ochotu se dále vzdělávat
- Zkušenosti z oblasti obchodního jednání a péče o klienty vítány

Zaměstnanecké výhody: moderní kancelář v centru města, silné zázemí společnosti s dlouholetou tradicí na trhu, podporu kolegů a zkušeného manažera

Budu se těšit na osobních schůzkách.
Kontaktujte, prosím, personalistku na tel. čísle 731 269 947 kvůli termínu pohovoru.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Jiří Tatýrek

Adresa:
Mlýnská 317 ,70200
Internet:
www.bcas.cz

Reagovat na nabídku Investiční specialista / specialistka