Obsluha zemních a příbuzných strojů

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

PRACOVNÍ NÁPLŃ:
- Obsluha a monitorování bagrů vybavených pohyblivou lopatou, drapákovým nebo lanovým korečkem pro výkopy a přemisťování zeminy, kamenů, písku, štěrku a podobných materiálů
- Obsluha a monitorování strojů pro hloubení kanalizace, odvodňování, pokládání vodovodních potrubí, plynovodů nebo ropovodů a podobných potrubí
- Obsluha a monitorování strojů vybavených vydutou ocelovou radlicí pro přesun, rozestírání a srovnávání zeminy, písku, sněhu a jiných materiálů
- Obsluha a monitorování zařízení pro odstraňování písku, štěrku a bahna ze dna vodních toků a nádrží
- Obsluha a monitorování strojů pro zarážení dřevěných, betonových nebo ocelových pilot do země.

Telefonický kontakt pondělí až pátek 7:00 - 15:00hod.

Výběrové řízení proběhne po domluvě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dřevařská obchodní, a.s.

Adresa:
Kamenice nad Lipou 40 ,39470
Internet:

Reagovat na nabídku Obsluha zemních a příbuzných strojů