Elektrotechnici

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

z: 31.10.2023
Požadavky:
- Kvalifikace dle §6 vyhl. 50/78 nebo §6 NV 194/2022 Sb.
- Znalost práce s PC - Office
- Řidičský průkaz skupina B
- Znalost AJ slovem i písmem
- Ochota vzdělávat se v oboru činnosti
- Komunikativnost na technické úrovni, organizační schopnosti

Náplň práce:
- Provádění prohlídek, zkoušek a revizí elektrických zařízení
- Technické poradenství, popř. školení v oboru elektrotechniky

Požadavky na vzdělání:
- Minimálně středoškolské s maturitou v oboru Elektrotechnika, sdělovací a výpočetní technika
(vhodné i vysokoškolské (Bc. / Ing.) v oboru elektrotechniky)

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook

Kontakt: Jan Doležálek, telefonicky Po - Pá na č.: 605 348 834, e-mail: jdolezalek@gbelektroservis.cz

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o.

Adresa:
Rybníčky 247 ,74101