Projektový manažer - manažerka

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - MANAŽERKA
Orientace v projektovém managementu
Znalost angličtiny a/nebo němčiny podmínkou
Zkušenosti s řízením projektů a jednáním s dodavateli a zákazníky výhodou
Orientace v konstrukční a technologické dokumentaci
Znalost norem ISO 9001,QS 9000, VDA 6.1, TS 16949:2002, EMS - ISO 14000 výhodou
Nabízíme: doprava do zaměstnání zdarma, program volnočasových benefitů (12000 Kč) rodinný program (4000 Kč), penzijní připojištění (od 500 Kč), týden dovolené navíc, zvýhodněné tarify mobilních operátorů

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Volanovská 518 ,54101
Internet:

Reagovat na nabídku Projektový manažer - manažerka