Manažer nákupu

Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

z: 8.1.2024 Místo vhodné i pro cizince a zaměstnaneckou kartu.

Jsme firma působící v automobilovém průmyslu. Rozjíždíme nový projekt vyrábějící komponenty pro autobaterie. Hledáme nového člena týmu na pozici manažera nákupu, který by rozuměl problematice automotive. Podmínkou je znalost angličtiny minimálně na středně pokročilé (intermediate) úrovni a plynulá znalost korejštiny slovem i písmem. Dále požadujeme znalost práce na počítači (především dobrou znalost MS Office, zvláště programu Excel), flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup. Své životopisy v českém i anglickém jazyce zasílejte v případě zájmu, prosím, na níže uvedené kontakty.

Kontakt: Martina Stabravová, e-mail: info@bokcns.com

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BoBaek Europe, s.r.o.