Pracovní nabídka PHP programátor od firmy Kupi.cz retail, s.r.o.

PHP programátor

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

podíl na vývoji nákupní služby, práce na rozvoji Kupi.cz a jeho cizojaz. mutací, vyvíjení interních systémů, programování v PHP 7 s využitím frameworku Symfony, podíl na návrhu aplikace a její architektury, spolupráce s týmem vývojářů, znalost PHP, MySQL, GITu a OOP způsob myšlení, základy v HTML, CSS a Javascript, zodpovědnost, pečlivost, stravenky zdarma, flexibilní prac. doba, 23 dní dovolené, společné snídaně, svačinky, káva a čaj na pracovišti zdarma, možnost dalšího vzdělávání, kontakt pouze e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Kupi.cz retail, s.r.o.

Adresa:
Stojanova 508 ,68601
Kontaktní osoba:
Zlata Vašíčková