Pracovní nabídka Lékař se specializací v oboru psychiatrie od firmy Vězeňská služba České republiky

Lékař se specializací v oboru psychiatrie

Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení práce
Lokalita:
Liberecký kraj
Chemie a potravinářství,Věda a výzkum,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle z.č. 95/2004 Sb.
Zkušenosti z léčby závislostí výhodou.
Trestní a morální bezúhonnost.

Náplň činností:
Práce v zavedeném psychoterapeutickém týmu ve specializovaném oddělení protitoxikomanického a protialkoholního ochranného léčení.

Nabízíme:
Pracovní úvazek v rámci DPP, DPČ.
Flexibilní rozvržení ordinačních hodin.
Hodinovou odměnu za práci a pracovní dobu dle dohody.
Možnost stravování ve vlastním stravovacím zařízení.

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky

Adresa:
Belgická 3765 ,46605

Reagovat na nabídku Lékař se specializací v oboru psychiatrie