Pracovní nabídka Specialista/ka personální administrativy od firmy REHAU Automotive, s.r.o.

Specialista/ka personální administrativy

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE: po zaškolení samostatně spravujete personální agendy, hledáte efektivní řešení a možné inovace v rámci svěřených úkolů, komunikujete jak se zaměstnanci, tak s příslušnými úřady, spolupracujete se mzdovým oddělením, účastníte se práce na nových projektech realizovaných personálním oddělením
POŽADAVKY: máte VŠ, VOŠ vzdělání, velmi dobře hovoříte anglicky, ovládáte MS Office, dokážete úspěšně a efektivně komunikovat, máte ŘP sk. B, který budete moci využít pro občasné pracovní cesty, k úkolům přistupujete samostatně a zodpovědně
NABÍZÍME: 13. mzda, 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, firemní kantýna - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem, podpora volnočasových aktivit, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky - 465 357 324, 725 817 177 (po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: REHAU Automotive, s.r.o.

Adresa:
Biskupická 781 ,56943
Kontakt:
461355324, 724486757
Kontaktní osoba:
Tomáš Kroulík

Reagovat na nabídku Specialista/ka personální administrativy