Zástupce pro rozvoj podnikání s ruštinou

Lokalita:
Praha
Obor:
IT - prodej a služby

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Vyskočilova č.p. 1481/4, Praha
PRvotní kontakt: recruitment.cz@cz.webhelp.com
Zástupce pro rozvoj podnikání telefonicky kontaktuje potencionální klienty a zjišťuje, zda by měli zájem o produkty společnosti. Pro komunikaci v rámci společnosti je nutná znalost angličtiny na komunikativní úrovni a pro účely práce samotné je nutná ruština na úrovni rodilého mluvčího, protože se jedná o klienty na ruském trhu. Vhodné i pro osoby bez praxe

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Ruština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.

Adresa:
Vyskočilova 1481 ,Praha ,14000
Kontaktní osoba:
Michaela Lazarovská

Reagovat na nabídku Zástupce pro rozvoj podnikání s ruštinou