DevOps ML Engineer

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

KONTAKT : Romana Patúšová, e-mail: romana@podproza.cz

Hledáme vysoce motivovaného, praktického a odpovědného inženýra DevOps ML, který je nadšený, že může hrát klíčovou roli v našem rostoucím týmu. Naši Data Scientists / Blockchain Intelligence Analyst vyvíjejí algoritmy, které našim klientům poskytují datové analýzy a přehledy, a hledáme někoho, kdo by nám pomohl nastavit datové kanály, nasadit je do produkce a monitorovat běžící služby. Chceme, abyste vybudovali vysoce dostupnou a škálovatelnou infrastrukturu automatizace dat, která pomůže společnosti Podproza zkrátit dobu potřebnou k realizaci našich projektů a vyřešení zásadních problémů s blockchainem.
Zodpovědnost:
- Navrhnutí datových kanálů a nástrojů pro usnadnění větší automatizace projektů Podprozy
- Aplikace softwarového inženýrství a osvědčených postupů na širší podnik, včetně strojového učení, CI/CD a projektů business intelligence
- Předávání dobře otestovaného, bezpečného, spolehlivého kódu ve stanovených termínech
- Podpora týmu při zajišťování a nastavení relevantní infrastruktury (interní server + cloudové řešení)
- Expert na výkon databáze, škálovatelnost, ladění dotazů, monitorování a odezvu na incidenty
Požadovaná kvalifikace a dovednosti:
- Schopnost efektivně komunikovat složité koncepty v psané i mluvené angličtině (čeština není vyžadována, preferujeme kandidáty sídlící v Praze)
- Znalost vysoce kvalitního kódu v Pythonu, silné SQL dovednosti (ladění, ladění, testování)
- Zkušenosti s prací v různých oblastech DevOps, jako je monitorování/protokolování/sledování, správa konfigurace a testování apli

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Podproza s.r.o.

Adresa:
Na Perštýně 342 ,11000