Vedoucí směny

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
IT - správa systémů hardware,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE:
" Vedení a organizace směnového personálu dle plánu výroby
" Zajištění plynulého chodu výroby
" Kontrola docházky zaměstnanců, dodržování pracovní doby a evidence nepřítomnosti na pracovišti
" Kontrola dodržování zásad BOZP
" Tvorba výrobních plánů ve spolupráci s vedoucím oddělení
" Tvorba plánu dovolených
" Kontrola efektivního využívání pracovní doby
" Řešení problémů ve výrobě

OD VÁS OČEKÁVÁME:
" Ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita)
" Znalost práce na PC (MS Office)
" Předchozí zkušenosti na stejné pozici vítány
" Schopnost týmové práce a aktivní komunikace
" Umění jednat s lidmi
" Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Adresa:
Bor 54 ,34802