Pracovní nabídka POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ S FIXNÍM PŘÍJMEM od firmy ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB

POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ S FIXNÍM PŘÍJMEM

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Bankovnictví a pojišťovnictví

Popis pracovní pozice:

A16 z:20/1/2021 a:6/4/2021
Hledáme kolegu/kolegyni, který bude pečovat o stávající klienty. Není potřeba praxe, stačí motivace vydělat si a naše manažerka Vám se vším pomůže.
Náplň práce:
- osobní schůzky s klienty, řešení jejich požadavků
- telefonické hovory.
Požadujeme:
- komunikativnost, nebát se telefonovat
- základní úkony na PC (Outlook, Word, Excel).
Nabízíme:
- garantovaný fix + provize
- po zaučení možnost pružné pracovní doby
- vytváření pasivního příjmu pro klidnější budoucnost.
Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Bližší informace o pracovní pozici vysvětlíme na osobním
pohovoru.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB

Adresa:
Zámecké nám. 41 ,73801
Kontakt:
737 682 754
Kontaktní osoba:
Mgr.Monika Janulíková

Reagovat na nabídku POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ S FIXNÍM PŘÍJMEM