Programátoři počítačových aplikací specialisté

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Pozice: Programátoři počítačových aplikací specialisté
Místo vhodné i pro absolventy.
Programátor a technik řídících a vizualizačních systémů průmyslové automatizace, PC aplikací
Požadujeme:
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
- základní technická orientace a znalosti v oblasti elektrotechniky
- technické a logické myšlení, aktivní přístup
- aktivní znalost AJ
- znalost některého z prostředí řídících a vizualizačních systémů výhodou
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, výuka angličtiny, indispoziční volno
Nástup od 1.11.2020. Mzda: 30 000,- až 50 000,- Kč
Kontakt:Králová Kozohorská Blanka, tel.: 602 212 686, e-mail: info@mpc.cz
První kontakt e-maile - zaslat životopis
Místo výkonu práce: MPC System, společnost s r. o. Březnice, Pod Nádražím 297, Březnice

Požadavky na pracovníka:

Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MPC System, společnost s r. o.

Adresa:
Pod nádražím 297 ,26272
Kontakt:
602 212 686
Kontaktní osoba:
Blanka Králová Kozohorská

Reagovat na nabídku Programátoři počítačových aplikací specialisté