OPERÁTOR/OPERÁTORKA LASEROVÉHO PRACOVIŠTĚ

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontaktní osoba Šmehlíková Hana, tel.: 731 506 584, e-mail h.smehlikova@beximpaletten.cz.
POPIS PRÁCE:
- seřizování a údržba laseru na uzavřené profily
- zodpovědnost za bezproblémový chod strojů a kvalitu dílců
- příprava materiálu pro výrobu
- dvousměnný provoz 6:00-14:15 hod., 14:15-22:30 hod.
POŽADUJEME:
- praxe na obdobné pozici
- znalost strojů ADIGE výhodou
- technické myšlení
NABÍZÍME:
- stabilní zázemí prosperující společnosti
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- výkonnostní prémie
- bonusy / prémie
- čištění a údržbu pracovních oděvů

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BEXIM PALETTEN s.r.o.

Adresa:
Smržická 871 ,79841

Reagovat na nabídku OPERÁTOR/OPERÁTORKA LASEROVÉHO PRACOVIŠTĚ