Pracovní nabídka Řidič,- ka nákladního automobilu s přívěsem, tahače od firmy ICOM transport a.s.

Řidič,- ka nákladního automobilu s přívěsem, tahače

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: ŘP sk. C+E, výpis z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost k řízení. Výhodou profesní průkaz, digitální karta, platné psychologické vyšetření.
Nabízíme: zvláštní prémie, garantovaný výplatní termín, stabilizační půjčka, spořící pojištění, firemní benefity, pojištění odpovědnosti za škodu, moderní vozový park a další výhody.
Nástup možný ihned!
Více informací na tel.: 606052981 PO - PÁ 6:00 - 14:30

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ICOM transport a.s.

Adresa:
Okružní 612 ,39601

Reagovat na nabídku Řidič,- ka nákladního automobilu s přívěsem, tahače