Business Development Manager

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
IT - prodej a služby

Popis pracovní pozice:

První kontakt e-mailem.

Tyto požadavky jsou vítány:
Plynulá znalost ruského jazyka nebo na úrovni rodilého mluvčího
Praxe v oboru - prodej SW a HW řešení a služeb se zaměřením na tiskové řešení
Praxe v oboru - prokazatelné zkušenosti s prodejem v regionu rusko-jazyčných zemí

Náplň práce:
Prodej SW a HW produktů zaměstnavatele skrze obchodní partnery v regionu Rusko a rusko-jazyčných zemí. Navazování nových obcodních kontaktů a vztahů, vyhledávání obchodních přležitostí, prezentace produktů a řešení obchodním partnerům a zákazníkům.

Zaměstnanecké výhody:
dovolená navíc, stravenky/příspěvek na stravu, zvláštní prémie

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Y Soft Corporation, a.s.

Adresa:
Technická 2948 ,61600
Kontakt:
730 131 896
Kontaktní osoba:
Ondřej Zikmunda
Internet:

Reagovat na nabídku Business Development Manager