Všeobecní administrativní pracovníci

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

!!!!NEVYDÁVAT DOPORUČENKY Z DŮVODU DOVOLENÉ OD 21. 7. 2020 DO 31. 7. 2020!!!!

Způsob hlášení uchazečů: nutný telefonický kontakt předem ( 736 622 673, 352 370 374) + zaslání životopisu na e-mail: irena.skopalova@immogard.cz !!!

Místo výkonu práce: ALLIGARD s.r.o. Libavské Údolí č.p. 44

Náplň práce:
- Pracovník skladu - disponent - expedice
- Příjem a zpracovnání zakázek
- Spolupráce s celním úřadem

Požadavky:
- Znalost NJ slovem i písmem podmínkou, denní komunikace v NJ

Zaměstnanecké výhody - stravenky

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ALLIGARD s.r.o.

Adresa:
Libavské Údolí 44 ,35751
Kontakt:
352370374,736622673
Kontaktní osoba:
Irena Skopalová
Internet:

Reagovat na nabídku Všeobecní administrativní pracovníci