Manikéři a pedikéři

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Služby zákazníkům,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Práce v nehtovém studiu na pracovní poměr Manikéři a pedikéři. Práce od Po do Pá, přesčasy možné dle dohody. Možnost dalšího profesního rozvoje v oboru. Požadujeme: znalost pracovního postupu manikéra/ky, např.: zapilovat nehty, střihat kůžičku a očistit okolí okraj nehtu, modelovat umělý nehet, nalakovat/namalovat nehet. Možnost otestovat požadované pracovní znalosti uchazeče na dohodnutém místě. Požadavek: certifikát/potvrzení o absolvování kurzu Manikúra nebo Pedikúra. Bližší informace o volném místě p. Ing. Tran Van Sang - telefonicky každé pondělí v době mezi 10:00-17:00 hodin. Profesní životopis zaslat na e-mail.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nhung Do Hong

Adresa:
Brněnská 2937 ,66902