Administrativní podpora oddělení projektového řízení

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Váš profil:
*předchozí zkušenosti s administrativou, především zpracováním podkladů v MS Excel
*výhodou orientace v oblasti stavebnictví nebo elektrotechniky
*aktivní znalost AJ, NJ výhodou, nikoliv podmínkou
*proaktivní přístup, komunikativnost a pečlivost

Co bude Vaším úkolem:
*administrativní podpora oddělení projektového řízení pro FVE a nemovitosti
*příprava smluv, podkladů a formálních dokumentů pro jednání, zpracování zápisů a prezentací
*dohled nad plněním a aktualizace krátkodobý i dlouhodobých plánu projektů
*koordinace činností údržby a oprav
*reporting vedení společnosti
*komunikace s externími i interními partnery

Nabízíme:
*pracovní příležitost i pro šikovného absolventa
*zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
*finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
*profesní růst
*dotované stravování
*nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Solar Development s.r.o.

Adresa:
Mrákov 143 ,34501

Reagovat na nabídku Administrativní podpora oddělení projektového řízení