C++ Team Lead (Corona for 3ds Max)

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

KONTAKT : Kristýna Bártová, e-mail: hiring@corona-renderer.com

Jaká bude Tvá náplň práce?

• Návrh a implementace architektury Corony pro 3ds Max.
• Technické a produktové vedení 5 členného týmu pracujícího na vývoji Corony pro 3ds Max.
• Řízení a dohled nad 3ds Max týmem (včetně schvalování volna, vedení týmových porad a hodnocení výkonnosti, rozhodování o bonusech, platech atd.).
• Organizace, plánování a následné vyhodnocení vývoje Corony pro 3ds Max.
• Vydávání nových komerčních verzí, daily buildů, testovacích verzí a release candidates Corony for 3ds Max a související technická správa.
• Spolupráce s dalšími vývojovými týmy, QA, Supportem, atd.
• Komunikace s uživeteli Corony pro 3ds Max, zpracování jejich doporučení a stížností, odstraňování chyb a nedostatků.
• A v neposlední řadě i samotné programování :)

Co od Tebe očekáváme?

• Zkušenost s vedením týmu, dobré komunikační schopnosti.
• Znalost IT metodologií (agile, kanban).
• Dobrá znalost C++, plynulost v moderním C++.
• Schopnost pracovat na denní bázi v angličtině.
• Zájem a otevřenost k používání nejnovějších praktik (v případě jejich vhodnosti).

Zaměstnanecké výhody :

25 dní dovolené, 3 sick days, možnost vzdělávání, home office, bonusy, flexibilní pracovní doba, možnost profesního růstu, firemní akce, příspěvek na stravování.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Chaos Czech a.s.

Adresa:
Karlovo náměstí 288 ,12000
Internet:

Reagovat na nabídku C++ Team Lead (Corona for 3ds Max)