PROJEKTANT/PROJEKTANTKA

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Management,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Kontaktní osoba pan Ladislav Staněk, tel. 739 240 474 (volat mezi 8:00-15:00). Místo výkonu práce: Morava dle zakázky
Náplň práce: zaměstnanec odpovídá za komplexní vypracování projektové dokumentace díla v souladu se schváleným zadáním a ČSN, zpracovává projekty sjezdů, oplocení, kanalizace a jiné, komunikuje s orgány státní správy a správci sítí, provádí jednoduché výpočty statiky základů, provádí a zabezpečuje výpočet tepelných ztrát.
Požadujeme: vzdělání stavebního směru, ŘP sk. B
Nabízíme: možnost udělení mimořádné odměny, výkonostní bonus 2x ročně, sickday, stravenky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.

Adresa:
Trávnická 2210 ,79601