Senior Director of Engineering

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Mgr. Veronika Plešková, LL.M., , advokátka, na zákl. PM, e-mail: office@vplegal.cz

Požadujeme:
• alespoň bakalářské vzdělání v oblasti informatiky (Engineering in Computer Science) a praxi v oboru
• vynikající znalost vysoce výkonných datových kanálů
• vynikající odborné znalosti technologií, jako jsou rámce pro rozsáhlé zpracování dat (Apache Spark, Hive, Mapreduce), Kafka, datové sklady, distribuované datové sklady NoSQL, webové rámce, REST API a související technologie)
• výbornou znalost angličtiny slovem i písmem
• zkušenost s vedením týmů
• vysoké pracovní nasazení a schopnost samostatné práce
• schopnost přebírat odpovědnost za projekty a řízení týmu

Zaměstnanecké výhody: Standardní benefity

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Enterprise Marketing Solutions s.r.o.

Adresa:
Karolinská 654 ,18600
Internet:

Reagovat na nabídku Senior Director of Engineering