Specialisté v oblasti prodeje a nákupu IT

Obor:
IT - prodej a služby

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: nikola.mareckova@ibs-sro.com
V této pozici budete řídit integrované plánování a koordinovanou realizaci prodeje produktů a služeb společnosti HPE. Vaším úkolem bude vedení obchodních jednání na nejvyšší úrovni mezi zákazníkem a IT oddělením. Budete velmi úzce spolupracovat s externími partnery na zvýšení tržeb v rámci jednotlivých prodejních modelů, vyhledávat nové příležitosti na trhu. Požadujeme profesní znalost anglického jazyka a na úrovni rodilého mluvčího, znalost tureckého tržního prostředí, zkušenosti v na obdobné pozici a v oblasti projektového managementu výhodou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Adresa:
Za Brumlovkou 1559 ,14000

Reagovat na nabídku Specialisté v oblasti prodeje a nákupu IT