Vývojový pracovník/ce

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Návrh a konstrukce elektronických obvodů, Návrh a testování SW, Tvorbu výkresové dokumentace a její následné zpracování a aktualizace, Příprava zkoušek, Konstrukční podporu pro výrobu a montáž
- Požadujeme: SŠ/VŠ - obor elektrotechnika, pozice vhodná i pro absolventy, popř. studenty, vyhláška 50/1978Sb. § 5., 6. výhodou, u absolventů doškolíme, znalosti základů měření NF i VF technika výhodou, zájem o automobilové odvětví, analytické a koncepční myšlení, samostatnost, pečlivost, schopnost rychle se vzdělávat, AJ (technická alespoň pasivní), NJ výhodou
- Nabízíme: HM s předpokládaným růstem po zapracování, počáteční pracovní poměr na dobu určitou 1 tok s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou, zácvik na pracovišti, pestrou odbornou a dlouhodobě perspektivní práci, možnost pracovat s moderní měřicí technikou, osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nestandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba)
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lehkozivova@aev.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AEV, spol. s r. o.

Adresa:
Jožky Silného 2783 ,76701
Internet:
www.aev.cz