Head of People Operations

Obor:
Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

KONTAKT - Veronica Orsini, e-mail: gpeuop@global-ppl.com

Strategické plánování:

sladit operační strategie lidí s posláním a cíli společnosti, poradenství v oblasti organizačního rozvoje a kultury. Akvizice a řízení talentů: Vést globální nábor, implementovat strategie udržení a řídit onboarding, s účelem zajistit různorodý a inkluzivní pracovní kolektiv.

Rozvoj zaměstnanců:

Navrhovat programy pro kariérní růst, propagovat průběžné vzdělávání a řidit procesy kontroly výkonu za účelem podpory vysokého výkonu.

potřebné dovednosti:

více než 10 let zkušeností na vedoucích pozicích v oblasti lidských zdrojů v technologickém sektoru, ideálně v globálním prostředí, přičemž investice do private equity jsou výhodou. - Vedení široké škály funkcí v rámci HR včetně HRBP, TA, WPO, Comp&Ben a HROps - Prokázat úspěšnou historii vytváření a provádění proceů v HR a Talent strategií, které přispívají k obchodnímu úspěchu. Zkušenosti se spouštěním a vylepšováním iniciativ v oblasti řízení talentů, včetně plánování pracovních sil, řízení výkonu a plánování nástupnictví. Výjimečné interpersonální a komunikační schopnosti pro motivaci různorodého globálního týmu. - Důkladné pochopení osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů, zákonů o zaměstnanosti a standardů dodržování předpisů. - Řízení vztahů se zaměstnanci a implementace strategií pro zvýšení angažovanosti a produktivity

- Zvyšování provozní efektivity v HR oblasti, zaměření na efektivitu a zkušenosti zaměstnanců při řízení nákladů - v této roli bude rovněž zásadní zajistit soulad s regulačními požadavky a využít analýzy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Global People CZ s.r.o.

Adresa:
Praha ,Praha