Praktický lékař pro dospělé

Lokalita:
Středočeský kraj
Farmacie a zdravotnictví,Věda a výzkum,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

MOJE AMBULANCE vede ordinace praktických lékařů pro dospělé po celé ČR. Jedná se o první a jediné zdravotnické zařízení tohoto typu nabízející špičkové služby. Pro posílení týmu hledáme praktické lékaře s praxí, ale i mladé lékaře, kteří mají zájem získat specializaci v oboru všeobecné praktické lékařství.

Nabízíme:
6-hodinové ordinační směny (úvazek 30 hodin týdně),
nadstandardní mzdové ohodnocení,
stravenky,
25 dní dovolení, cafeteria bonusový systém,
denní provoz bez služeb v SO a NE,
intenzivní kurzy českého jazyka,
možnost využití hlídání dětí,
dle dohody pomoc při zajištění ubytování,
příjemné pracovní prostředí,
podpora dalšího vzdělávání.

V odpovědích vždy uvádějte pozici a město, o které máte zájem.

Životopisy posílejte na uvedený e-mail.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MOJE AMBULANCE a.s.

Adresa:
Ivana Olbrachta 60 ,27201
Internet:

Reagovat na nabídku Praktický lékař pro dospělé