Řidič/ka střídač/ka nákladní soupravy s hydraulickou rukou

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Rozšiřujeme naše středisko dopravy a hledáme nové posily na pozici Řidič/ka střídač/ka nákladního soupravy s hydraulickou rukou pro dopravu kovových odpadů a autovraků z provozoven firmy a od zákazníků do Vysokého Mýta a k našim smluvním odběratelům v rámci ČR.

Náplň práce
1. Kontrola technického stavu a provozních kapalin vozidla.
2. Udržování čistoty v interiéru i exteriéru a povinné výbavy.
3. Komunikace s dispečerem dopravy/ se zákazníkem / s přijímacím technikem.
4. Manipulace s materiálem pomocí hydraulického nakládacího jeřábu
5. Řízení a péče o svěřené vozidlo a administrativa s tím spojená

Předpoklady:
Zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, trestní bezúhonnost,
ochota pracovat na 12ti hodinové směny v režimu krátký - dlouhý týden.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, digitální karta řidiče
školení jeřábník a vazač a strojní průkaz výhodou nikoliv podmínkou
dodržování povinnosti řidiče nosit reflexní vestu, nebo jiné reflexní prvky na všech provozovnách RKO, u zákazníků dle jejich požadavků, včetně ochranné přilby při nakládce a vykládce
První smlouva na 6 měsíců s možností prodloužení

Nabízíme:
Stravenky 140,-Kč plně hrazené zaměstnavatelem, bonusová UPkarta, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, po 3 letech zvyšování dovolené, služební telefon, každý den návrat domů, SO+NE doma, možný příspěvek na dopravu do zaměstnání podle vzdálenosti.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Recycling - kovové odpady a.s.

Adresa:
Hradecká 173 ,56601

Reagovat na nabídku Řidič/ka střídač/ka nákladní soupravy s hydraulickou rukou