Kosmetici a maskéři

Lokalita:
Praha
Obor:
Služby zákazníkům,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontkakt: Melechin Alexej, tel.: 733 640 570, e-mail: olga@synergycosmetic.cz

Hledáme zkušenou kosmetičku se zdravotním vzděláním na HPP
Náplň práce:
• Poskytování manuálních a přístrojových kosmetických ošetření na obličej a tělo,
• Diagnostika pleti a konzultace klientů o nabízených procedurách,
• Konzultace klientů o nabízených kosmetických produktech, prodej kosmetických produktů.
Požadujeme:
• Praxe v oboru kosmetička minimálně 3 roky,
• Vyučení v oboru kosmetička,
• Střední nebo výší zdravotní vzdělání (praktická sestra),
• Zkušenost práce s kosmetickými přistrojí,
• Příjemné a vstřícné vystupování, pečlivost, zodpovědnost a chuť učit se novým věcem,
• Pokročilou znalost češtiny a ruštiny,
• Znalost angličtiny výhodou.
Nabízíme:
• Práce v luxusní estetické klinice v příjemném prostředí v centru Prahy,
• Zaškolení na používané kosmetické přístroje a kosmetické produkty,
• Velmi motivující finanční ohodnocení (základ + provize z ošetření a prodeje produktů),
• Práce s moderními přístroji a špičkovou francouzskou kosmetikou.

Zaměstnanecké výhody:
Zaměstnanecké slevy na veškerá ošetření a kosmetické produkty na klinice
Volné místo kosmetici a maskéři pro lokalitu Praha.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Nástup možný od: 20. 05. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba
Tuto pozici nabízí: SYNERGY - TREND s.r.o.

Adresa:
Bolzanova 1679 ,Praha ,110 00
Kontakt:
+420 733 640 570
Kontaktní osoba:
Alexej Melechin