Bezpečnostní analytik/analytička senior

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Co budete dělat?
výzkum a vyšetřování kybernetických hrozeb
analýza a indexování dat
zjišťování identity útočníka a provádění důkladného vyšetřování získaných informací
příprava jasných a srozumitelných reportů pro klienty
Co od vás očekáváme?
minimálně středoškolské vzdělání v oboru informačních technologií
komunikativní znalost ruského a anglického jazyka podmínkou
flexibilita v rychle se měnícím profesionálním prostředí
pokročilou znalost informačních technologií a zájem se dále zlepšovat
smysl pro detail a obyčejný ZSR (zdravý selský rozum)
schopnost spravovat více projektů najednou
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
dobrou náladu :-)
ČR, EU občanství
Nabízíme
zajímavou práci v atraktivním oboru, ve které si dokážete najít i profesní výzvu
žádné výkazy práce, nekonečné porady a jiné hlouposti, věnujeme se raději práci, která je nám pak zábavou :-)
pokud něco ještě neumíte, stačí nám vaše nadšení, se zbytkem vám rádi pomůžeme
5 týdnů dovolené
stravenky
nástup možný ihned

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HS Technology Inc. , odštěpný závod

Adresa:
Plovární 478 ,30100
Kontakt:
770121812
Kontaktní osoba:
Magdalena Šimandlová

Reagovat na nabídku Bezpečnostní analytik/analytička senior