*OBKLADAČI

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

CZ-ISCO 71223. Kontaktní osoba Vasiljev Anatolij, tel. 722 920 343 (volat Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: ahoj@novareko.cz. Pracovní doba: týdenní služební cesty do zahraničí (Rakousko, Německo). Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Požadujeme: manuální zručnost, vysokou míru odpovědnosti, pečlivost, samostatnost
Náplň práce: pokládka obkladů a dlažeb; provádětní ostatních činností v oblasti obkladačské práce (penetrace, akrylování, spárování); zodpovídat za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě.
Nabízíme: pracovní poměr na HPP, atraktivní platové ohodnocení, výkonnostní odměny, ubytování hrazeno zaměstnavatelem, příspěvek na dopravu, cestovní pojištění

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Green Trade s.r.o.

Adresa:
Jezdecká 1897 ,79601