Expedient/ka

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Možné pouze noční směny cca od 20:30 hodin.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- expedování pekařských a cukrářských výrobků
- doplňování výrobků na určené pozice
- kompletace zboží, chystání mražených výrobků podle sestav
- chystání linek pro řidiče
POŽADUJEME:
- dobrou fyzickou zdatnost, chuť pracovat
- týmového ducha
- přesnost a rychlost
- vstřícné a příjemné vystupování
NABÍZÍME:
Zdravotní bonus 1000 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1000 Kč/měsíc, noční příplatek 40 Kč/hod, odpolední příplatek 20 Kč/hod, zajištění residenčního ubytování, příspěvek na stravování, vánoční bonus, dárkové poukázky, firemní akce, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti.
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Adresa:
Sázava 180