Ostatní řídící prac. v obl. ubytovacích služeb / Director of Engineering

Obor:
Management,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

e-mail:veronika.prokopova@fourseasons.com
Bakalářské vzdělání v oboru elektroinženýrství, specializace v oboru elektronika.
Perfektní znalost MS Office, BMS (building mgmt system), Hotstats, Opera, Workday, Okbase, Birchstreet (test při pohovoru).
Znalost anglického jazyka, znalost ostatních světových jazyků vítána (test při pohovoru).
Předchozí praxe v hotelnictví na podobné řídící pozici podmínkou.
Flexibilita, proaktivita, komunikativnost, spolehlivost, vstřícnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, multi task.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FSHP s.r.o.

Adresa:
Veleslavínova 1098 ,11000

Reagovat na nabídku Ostatní řídící prac. v obl. ubytovacích služeb / Director of Engineering