Učitel/ka 1. stupně ZŠ/ Primary School Teacher

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

23411 Učitelé na 1. st. základních škol (kromě v přípravných tříd)
ZamK
Kontakt telefonicky na č. 602 200 482, e-mailem. info@tois.world, osobní schůzka po předchozí telefonické domluvě.

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici učitel/ka 1.stupně soukromé mezinárodní ZŠ s výbornou znalostí anglického jazyka slovem i písmem. Zkušenost s výukou v mezinárodní škole výhodou.

We are looking for a suitable candidate for the position of Primary school teacher for a private international school. The candidate should have an excellent level of English. Teaching experience in an international school is an advantage.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: The Ostrava International School s.r.o.

Adresa:
Ostrčilova 2925 ,70200

Reagovat na nabídku Učitel/ka 1. stupně ZŠ/ Primary School Teacher