rozpočtář/ka

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Ekonomika a finance

Popis pracovní pozice:

příprava a zpracování rozpočtů nabídek do výběrových řízení, komunikace s obchodními manažery a zákazníky, práce s databází v informačním systému a její správa, práce s projektovou dokumentací, prokazatelně dobré výsledky z předchozí práce, výborná znalost MS Office, technické myšlení, orientace v projektové dokumentaci, ochota na sobě pracovat a zvyšovat své schopnosti, silné zázemí stabilní společnosti působící na trhu 29 let, možnost dlouhodobé práce na hlavní pracovní poměr, příspěvek na firemní stravování, měsíční a roční odměny, kulturní a sportovní akce firmy, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: UNIS - JAKOS, s.r.o.

Adresa:
Ve dvoře 833 ,68724
Kontakt:
604 299 624
Kontaktní osoba:
David Sedlář