Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

První kontakt: e-mailem, telefonicky (každé úterý od 10 - 15 hod.), nebo osobně v místě výkonu práce (po předchozí domluvě).

Příprava stavebních konstrukcí, příprava zdícího materiálu, výkopové práce, čištění starých cihel, stavění jednoduchých opěrných zídek aj.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (každé úterý 10-15 hod.)
Pracovní doba 7:00 - 15:30
Místo výkonu práce: Želešice
Požadujeme: ochotu pracovat, flexibilitu, manuální zručnost, praxi v oboru, čistý trestní rejstřík.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Bohumír Haut

Adresa:
24. dubna 347 ,66443

Reagovat na nabídku Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov