Project Manager

Obor:
Právo justice a legislativa

Popis pracovní pozice:

Kontakt: email:svitlana bilokrynytska@sigma.software.cz

Zkušenosti: -min 6 let řízeni komerčních projektů; -projektové metodiky Agile (Scrum, Kanban), Waterfall; -oceňování projektů v modelech Fixed Pricing,
Upřesňující Tima and Material, Dedicated Team Model; -elektronická dokumentace, správa zákazníků, telekomunikace, eCommerce, mobilní hry, logistika a doprava,
zdravotnictví; -znalost procesů, metodik a nástrojů projektového řízení; -vynikající komunikační a prezentační dovednosti pro efektivní komunikaci se
inřormaces': zákazníky a s projektovými týmy; -řízení rizik; -silné vůdčí schopnosti a dovednosti v oblasti řízení lidí; -vedení týmu o více než 10 členech; -vynikající
schopnosti vyjednávání a řešení problémů; -pokročilé porozumění firemnímu prostředí a cílům, schopnost navrhovat řešení pro jejich dosažení; -obchodní
mvšlení; -analičtina a němčina na vvšší než středně ookročilé úrovni; -ukraiinština, ruština olvnule

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sigma Software s.r.o.

Adresa:
Evropská 2758 ,16000