CNC SEŘIZOVAČI/OPERÁTOŘI (ZamK, program Kvalifikovaný zaměstnanec)

Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

A02 z:14.1.2022 (ZamK, program Kvalifikovaný zaměstnanec)
Náplň práce:
- seřizování a obrabění dílů na CNC horizontální vyvrtávačce, kde je nutné umět nastavit parametry stroje a nástrojů
- průběžné měření výrobků, běžná provozní údržba stroje.
Požadujeme:
- přesnost, spolehlivost, ochotu učit se nové dovednosti, manuální zručnost, preciznost, zodpovědnost.
Výhodou:
- řidičský průkaz sk. B
- čtení výkresové dokumentace
- znalost používání technických měřidel
Rozvrh pracovní doby:
- dvousměnsměnný provoz: týden ranní 6:00 - 14:00 hod., týden odpolední 14:00 - 22:00 hod.
Kontakt:
- e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TECHNOSVAR a.s.

Reagovat na nabídku CNC SEŘIZOVAČI/OPERÁTOŘI (ZamK, program Kvalifikovaný zaměstnanec)