Accounts Payable Coordinator

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

První kontakt e-mailem.

Dobrá znalost angličtiny. Komunikace s dodavateli dle přiděleného portfolia. Zpracování příchozích dodavatelských faktur. Aktivity vztahující se k měsíční/čtvrtletní účetní uzávěrce. Obchodní komunikace v cizím jazyce jak písmem, tak po telefonu. Práce s ERP systémy typu SAP/Oracle. Snaha zlepšovat procesy v rámci oddělení Accounts Payable.

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená navíc, Stravenky, Flexi Pass voucher, Multisport karta, Roční bonus, Flexibilní pracovní doba, Vodafone zaměstnanecký program a další

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Gardner Denver CZ + SK, s.r.o.

Adresa:
Veveří 3163 ,61600
Internet:

Reagovat na nabídku Accounts Payable Coordinator