Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků - brigáda na léto

Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení práce
Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Pracoviště Divišov Horní náměstí - u nákupního střediska
Nabízíme: práci v ryze české firmě, prostředí moderně vybaveno, každá odpracovaná minuta vzhledem k elektronické docházce zaplacena, práce o víkendech pouze v sobotu dopoledne dle naplánovaných směn, za každou odpracovanou sobotní směnu je příplatek ve výši 150 Kč
Požadujeme: práce v oboru vítána, slušné vystupování k zákazníkům, ohleduplnost ke kolegům na pracovišti, dodržování hygienických pravidel
První kontakt: telefonicky (9 - 15 hodin), e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Maso - Třebovle s.r.o.

Adresa:
Horní náměstí 3 ,25726

Reagovat na nabídku Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků - brigáda na léto