VŠEOBECNÝ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

- Místo výkonu: Bieblova č.p. 1110/1b, 500 03 Hradec Králové 3
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, pružná pracovní doba
- Náplň práce: zajištěni chodu kanceláře, běžná administrativa
- Požadujeme: pracovitost, ochotu cestovat v rámci ČR, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, ukrajinsky jazyk slovem i písmem výhodou
- V případě zájmu se můžete osobně dostavit na sídlo společnosti každé pondělí mezi 7.30-8.30 hod. nebo nás kontaktujte emailem na adresu: finprioritaassro@seznam.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FinPrioritaas, s.r.o.

Adresa:
Bieblova 1110 ,50003

Reagovat na nabídku VŠEOBECNÝ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE