Sortimentní poradci

IT - software vývoj aplikací,IT internet multimédia,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontaktovat mail kadrycz7@baumax.cz
Sortimentní poradce

Náplň práce: školení zaměstnanců odd.zahrady ve svěřeném regionu, kontrola/dodržování procesů, přestavba zahrady, kontrola dodržování plánů a protokolů, podpora nákupního odd. při úpravách zahrady

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (zaměření zahradnické), Znalost zelené zahrady - praxe výhodou, znalost práce na PC (word, excel), samostatnost, aktivní řidič - cestování po slovenských pobočkách

Nabízíme:HPP, možnost rozvíjet se, nadstandart mzdu, služební vůz

Pracovní doba : blíže nespecifikováno - po-pa (cestování) - 40 hod. týdně

Nástup možný od 1.2.2024
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenkový paušál

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BM ČESKO s.r.o. - 001

Adresa:
Türkova 1272 ,14900