Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Pozice: Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
OC
Požadujeme nostrifikovaný diplom zubního lékaře a komunikativní znalost češtiny.
Znalost ruštiny nebo ukrajinštiny výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
Zaměstnanecké slevy na stomatologickou péči, příspěvky na školení, Multisport karta
Nástup od 20.5.2021. Mzda: 25 000,- Kč
Kontakt: Michalova Julija, e-mail: devident@devident.cz
Místo výkonu práce: DEVIDENT s.r.o. provozovna Příbram I, Na Příkopech č.p. 103, Příbram I

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DEVIDENT s.r.o.

Adresa:
Na Příkopech 103 ,26101
Kontakt:
776 589 419
Kontaktní osoba:
Julija Michalova

Reagovat na nabídku Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení