Operátor plnící linky

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Váňa Zdeněk Ing.
tel.: 606 644 861
e-mail: zdenek.vana@bofillex.cz

Nutný prvotní kontakt telefonicky nebo e-mailem!

Zajištění chodu automatické plnící linky, jednoduchá údržba a nastavení strojů.

Požadavky:
- praxe výhodou
- samostatnost, zručnost, loajalita, flexibilita
- práce na PC
- základy AJ
- ŘP sk. B

Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, práce na moderní výrobní technologii, zaškolení na pozici, nadprůměrné platové ohodnocení, moderní a čisté pracovní prostředí, možnost profesního růstu, 5 týdnů dovolené

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BOFILLEX s.r.o.

Adresa:
Březová 96 ,35601