OPTOMETRISTA/-KA

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Společnost Dr. Optik s.r.o. je stabilní česká firma.
Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.
Nástup možný ihned, plat 42.000Kč, plus 30000Kč náborový příspěvek.
Služební vůz CITI go k dopravě do zaměstnání,služební telefon, stravenky.
Při úspěšném plnění úkolů další odměny dle bonusového programu.
Pravidelný vzdělávací program.
Hledáme příjemnou a komunikativní osobnost.
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie nutné.
Pracovní náplň: vyšetření zraku, pomoc při výběru brýlí, vedení agendy.

HLÁSIT SE: Hermanová Radka, e-mail: kubec.lubomir@gmail.com - zaslat životopis, osobní schůzka lze sjednat emailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DR. OPTIK s.r.o.

Adresa:
tř. Budovatelů 3077 ,43401