LÉKAŘ/LÉKAŘKA

Lokalita:
Olomoucký kraj
Farmacie a zdravotnictví,Věda a výzkum,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Nástup možný ihned. Životopisy zasílat na e-mail: petr.kotolan@mojeambulance.cz. V ODPOVĚDÍCH VŽDY UVÁDĚJTE POZICI A MĚSTO, O KTERÉ MÁTE ZÁJEM. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-13:00 nebo 13:00-19:00 hod. (ranní/odpolední směna).
Náplň práce: praktický lékař pro dospělé.
Nabízíme: nadstandartní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, stravenky, cafeteria bonusový systém, kurzy českého jazyka, možnost využití hlídání dětí, pomoc při zajištění ubytování, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího profesního vzdělávání.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MOJE AMBULANCE a.s.

Adresa:
sídl. Svobody 3576 ,79601