Projektant/ka

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
Silnoproud (připojení do el. soustavy, zdroje a el. rozvody vlastní spotřeby elektráren, výpočty)
Systémy kontroly a řízení elektráren
Slaboproud (komunikační, protipožární a bezpečnostní systémy)
Stavební elektro (vnitřní el. rozvody objektů, osvětlení, uzemnění, hromosvod)

Požadavky:
VŠ/SŠ příslušného technického zaměření
Praxe na obdobné pozici výhodou
Orientace v technické dokumentaci a technických normách
Dobré organizační schopnosti
Komunikativnost, logické myšlení
Řidičský průkaz skupiny B
Český jazyk podmínkou, komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
Schopnost práce v SW systémech Office, ACAD

Zaměstnanecké výhody:
Práce s profesním vedením, rozvoj v týmu odborníků
Použití výpočetní techniky plus specializovaného hardwaru i softwaru
Využívání odborných i jazykových kurzů
Práce na projektech v profesi elektro silnoproud nebo slaboproud v oboru projektování jaderných a klasických elektráren
Dlouhodobá perspektiva vzhledem k plánované výstavbě nové jaderné elektrárny v ČR
Odpovídající mzdové ohodnocení včetně výkonových odměn
5 týdnů dovolené plus tři dny zdravotního volna
Pružná pracovní doba
Finanční benefity: stravenky, příspěvky na pojištění, pevné příspěvky na mimopracovní aktivity, bezúročná zaměstnanecká půjčka
ČEZ mobilní telefonie a výhodné tarify i pro širší rodinné příslušníky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ÚJV Řež, a. s.

Adresa:
Plzeň ,Plzeň